Spine Med

Informacje prasowe

Logo Spine Med

Kliknij tutaj aby pobrać logo Spine Med: Pobierz logo.

Notatka prasowa

Spine Med to nowoczesny i profesjonalny gabinet rehabilitacji funkcjonalnej. Powstał w 2005 roku, jako owoc praktyki klinicznej założyciela – dr n. med. Grzegorza Srokowskiego oraz jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie pacjentów na kompleksowe i rzetelne usługi fizjoteraputyczne.

Misją Spine Med jest tworzenie i prowadzenie gabinetu fizjoterapii, który stanowi centrum współpracy specjalistów wielu specjalności związanych z rehabilitacją. Dzięki temu powstają warunki do kompleksowej pomocy osobom z różnymi dysfunkcjami, a pacjenci mogą z powodzeniem stawiać pierwsze kroki na drodze do zdrowia.

Idea założenia gabinetu powstała jeszcze w czasach akademickich. Kilka lat zdobywania doświadczenia popartego sukcesami terapeutycznymi oraz certyfikatami, pozwoliło podjąć wyzwanie i z pełną odpowiedzialnością otworzyć własną praktykę. Od tego momentu prężnie z oddaniem i pasją kadra Spine Med pomaga pacjentom wracać do pełni zdrowia. Oprócz doświadczenia i licznych certyfikatów umożliwiających stosowanie nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych, Spine Med dysponuje najwyższej klasy sprzętem, m.in. Foot Scan do komputerowa analizy nacisków na podeszwową stronę stóp oraz Simi Motion umożliwiający wideo analizę ruchów pacjenta.

Warto sprawdzić stronę www.spinemed.pl aby uzyskać więcej informacji.

Dane kontaktowe: Spine Med – Grzegorz Srokowski, ul. Kościuszki 35, Bydgoszcz, Budynek NZOZ Vitamed – Gabinet nr 22
Rejestracja: +48 608 591 155 / E-mail: grzegorz.srokowski@spinemed.pl / Strona internetowa: www.spinemed.pl


SRT Zeptor Medical „Rezonans Stochastyczny”

Kliknij tutaj aby pobrać artykuł: pobierz artykuł

Zarejestruj wizytę

Gotowi na zrobienie pierwszego kroku w kierunku nowego, zdrowego życia?
Nie czekaj - zarejestruj wizytę online już dziś. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz.

Zarejestruj się na wizytę

Wszelkie materiały zawarte w serwisie stanowią przedmiot prawa autorskiego oraz objęte są ochroną, o której mowa w ustawie o prawach autorskich i prawach pokrewnych. Kopiowanie, rozpowszechnianie, prezentowanie, powielanie lub przesyłanie zawartości serwisu w dowolnej postaci lub w dowolny sposób, drogą elektroniczną, mechaniczną, za pośrednictwem fotokopiarek, nagrań czy też w inny sposób, do jakichkolwiek celów poza użytkiem własnym, wymaga uprzedniej pisemnej zgody Spine Med - Grzegorz Srokowski.